info@iie.co.ir         09103551955

  شنبه تا چهارشنبه 8:30 صبح تا 16:30 و پنج شنبه ها تا 13:00 

فواید استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

آب تصفیه شده
Rate this post

فواید استفاده از دستگاه تصفیه آب

همه ما می دانیم که 80 درصد بدن انسان را آب تشکیل می دهد و بارها و بارها این شعار راشنیده و دیده ایم “آب مایه حیات است”

همیشه در مورد مزایای آب و تاثیر آن برروی سلامتی انسان شنیده ایم ولی این را هم بدانیم که آب ناسالم و غیر بهداشتی هم سلامتی انسان را به خطر می اندازد . نوشیدن آب آلوده دلیل اصلی بیماریهای واگیردار در کشورهای در حال توسعه است که می تواند باعث مرگ انسان بشود.

از این رو برآنیم تا به هر روشی که شده از آب سالم و کاملا بهداشتی استفاده کنیم، به همین منظور سالهای سال است که روش های مختلف تصفیه آب راازموده ایم تا بتوانیم آب آشامیدنی و مصرفی خود را به بهترین شکل ممکن تصفیه کنیم.

تصفیه آب شهری هم نمی تواند همه میکروب ها ، باکتری ها و یا ویروس های آب را ازبین ببرد از این رو ما توصیه می کنیم برای اطمینا ن از تصفیه آب نوشیدنی خوداز یکدستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنید .

حتی انواع سرطان ها را می توان به استفاده از آب نوشیدنی نا سالم و سم موجود در آب نسبت داد .

آب آشامیدنی سالم برای زنان باردار بسیار مهم می باشد زیرا آب آشامیدنی تصفیه نشده و یا اینکه به طور کامل تصفیه نشده باشد به دلیل وجود سرب در آن می تواند مشکل جدی و نقایص خطرناکی را برای جنین به وجود بیاورد.

فیلتر های تصفیه آب با حذف کلرو دیگر آلاینده های آب مزه بهتری به آب می دهد.این فیلتر ها که با روش اسمز معکوس کار می کند می تواند علاوه بر حذف آلاینده های آب مواد معدنی  مورد نیاز بدن مانند کلسیم ، منیزیمم و پتاسیم را از طریق فیلتر مینرال به آب اضافه کند.

کلر داخل آب خود خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ و سرطان مثانه و سرطان رکتوم رااقزایش می دهد که ما با داشتن یک تصفیه آب خانگی و حذف مقدار زیادی از کلر از بدن خود محافظت می کنیم.

مضرات نوشیدن آب آلوده

  • باعث سفتی عروق خونی می شود
  • افزایش بیماری دیابت و چاقی
  • به وجود آمدن سنگ کلیه و مثانه
  • کمبود اکسیژن در رگ ها
  • از دست دادن شادابی پوست و به وجود آمدن بیماریهای پوستی
  • اقزایش بیماریهای گوارشی
  • تسریع در پوسیگی دندان ها
  • ضعیف شدن استخوان ها
  • افزایش فشار خون

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی اینجا کلیک کنید.

توصیه ما به شما

اکنون با دانستن مزایای آب سالم و بهداشتی ما در گروه فنی مهندسی ایکو به شما پیشنهاد می کنیم تا با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ضامن سلامت خود و فرزندانتان باشید.

شرکت فنی مهندسی ایکو با داشتن نیروهای متخصص و باتجربه سعی برآن دارد تا بهترین محصول تصفیه آب را با بالاترین کیفیت با روش اسمز معکوس تولید و به دست شما مشتریان عزیز برساند تا علاوه بر حذف آلاینده های محلول در آب مواد معدنی مورد نیاز بدن را به آب اضافه کرده تا با نوشیدن آب سالم و گوارا سلامتی و شادابی را به شما و عزیزانتان هدیه کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.