دستگاه تصفیه آب

 10 عدد از بهترین تصفیه آب خانگی:

در این مقاله به معرفی 10 عدد از بهترین تصفیه آب خانگی حاال حاضر بازار میپردازیم . امیدواریم این مطلب حوابگوی نیازهای شما باشد.

دستگاه آب شیرین کن سی سی کا (CCK)

برند سی سی کا یکی از معروف ترین و مرغوب ترین دستگاه های آب شیرین کن خانگی است و این دستگاه ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس آمریکا می باشد. این دستگاه با بهره گیری از روش اسمز معکوس (RO)، عمل تصفیه و کاهش سختی آب را انجام می دهد و فیلتر ممبران 13 لایه ی با دوامی دارد.

ظرفیت مخزن ذخیره آب آن در حدود 4 گالن (16لیتر) و دارای تانک پک و گیج فشار نیز می باشد.در این دستگاه برای افزایش فشار و بازده ممبران از پمپ تصفیه آب تایوانی استفاده شده است. این دستگاه دارای هوزینگ های دوبل اورینگ می باشد و می توان ادعا کرد که شیر برداشت اهرمی به کاررفته در دستگاه آب شیرین کن cck یکی از بهترین مارک ها است، این شیر برداشت اهرمی بسیار شکیل بوده و روی سینک آشپزخانه نصب می گردد و آب تصفیه شده را تحویل می دهد.

شاسی این دستگاه از جنس فایبر گلاس  می باشد که خاصیت ضد پوسیدگی و ضد زنگ دارد. بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب cck قوی، بدون لرزش و مجهز به شیر میکس یا همان شیر تنظیم املاح  است.

دستگاه تصفیه آب CCK

دستگاه تصفیه آب CCK

دستگاه تصفیه آب سافت واتر(Soft Water):

برند سافت واتر یکی از قدیمی ترین برندهای تصفیه آب می باشد و جزو نخستین دستگاه های آب شیرین کن خانگی است که از قدیم وارد ایران شده و همزمان با پیشرفت تکنولوژی ارتقا پیدا کرده است. این دستگاه آب شیرین کن، ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس آمریکا می باشد.

کلیه ی قطعات این دستگاه نیز ساخت کشور تایوان می باشد و روی خود دستگاه هم حک شده است. پمپ این دستگاه بسیار پرقدرت ، کم مصرف ، بدون لرزش وکم صدا می باشد.ظرفیت ممبران آن 75 گالن است و قابلیت تولید 275 لیتر آب تصفیه شده در 24 ساعت را دارد و می تواند تمامی ناخالصی های آب را تا 0.0001 میکرون حذف کند و هم چنین آلودگی های شیمیایی هم چون نیترات، نیتریت و… را نیز از بین ببرد. مخزن این دستگاه آنتی باکتریال بوده و هم چنین این قابلیت را دارد که آب را ذخیره کند.

آب شیرین کن خانگی Soft Water

آب شیرین کن خانگی Soft Water

دستگاه تصفیه آب مینروا تایوان (Minerva):

دستگاه تصفیه آب مینروا ساخت کشور تایوان می باشد و از جدیدترین فناوری برای تصفیه ی آب آشامیدنی استفاده می کند. این دستگاه آب شیرین کن خانگی با بهره گیری از سیستم اسمز معکوس یا همان RO عمل تصفیه ی آب آشامیدنی را انجام می دهد. در فیلترهای مرحله یک، دو و سه املاح درشت مانند شن و ماسه و گل و لای را از آب آشامیدنی حذف می نماید، املاحی که بزرگتر از 5 میکرون باشند.

در دستگاه تصفیه آب مینروا به دلیل وجود فیلتر مرحله ی اول از تشکیل سنگ کلیه در بدن انسان جلوگیری می شود. در فیلتر مرحله ی دوم و سوم با استفاده از کربن اکتیو و فیلتر کربن بلاک، کلر را از آب آشامیدنی حذف می نماید. از جمله مضرات وجود کلر در آب آشامیدنی این است که به پوست و موی انسان آسیب می زند.

در فیلتر مرحله چهارم، فیلتر ممبران که جزو فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب می باشد ، املاح بسیار ریز و مضری مانند نیتریت، نیترات، آلومینیوم و آرسنیک که کوچک تر از 0.0001 میکرون هستند را حذف می نماید. در فیلتر مرحله ی پنجم وششم املاحی که مفید بوده اند و در مرحله ی قبلی حذف شده اند به آب بازگردانده می شوند و بو، رنگ و طعم آب آشامیدنی را تنظیم می نماید.

تصفیه آب Minerva

تصفیه آب Minerva

دستگاه آب شیرین کن جوی واتر

این دستگاه ساخت کشور تایوان و مونتاژ ایران می باشد. مشکل اکثر مشتریان برای نصب تصفیه آب خانگی کمبود فضای لازم است. به همین منظور شرکت تصفیه آب جوی واتر برای راحتی و رفع نیازهای مشتریان خود دستگاه هایی طراحی کرده است که در میان کلیه ی دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای کوچک ترین ابعاد هستند.

این دستگاه آب شیرین کن خانگی به راحتی در کابینت زیر سینک قابل جای دادن است و به خاطر کیفیت بسیار بالای آن در مدت سه سال پیاپی به عنوان یکی از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در کشور تایوان معرفی شد. از مزیت های دیگر این دستگاه آب شیرین کن این است که فیلترهای پیش تصفیه ی به کار رفته در این محصول به قدری با کیفیت می باشد که طول عمر فیلترهای پیش تصفیه ی آن تقریبا دو برابر فیلترهای موجود در بازار است.

دستگاه تصفیه آب جوی واتر

دستگاه تصفیه آب جوی واتر

دستگاه تصفیه آب سامتک

این دستگاه آب شیرین کن دارای امکاناتی هم چون اشعه ماورا بنفش و فیلترهای قلیایی می باشد که وظیفه ی افزودن املاح ضروری و مفید برای بدن انسان را به آب آشامیدنی دارند. طبق استانداردهای بین المللی، لامپ یووی یا همان فیلتر ماورا بنفش باعث حذف کلیه ی ویروس ها، باکتری ها، انگل ها و میکروارگانیسم های شیمیایی آب می گردند.

دستگاه تصفیه آب خانگی سامتک

دستگاه تصفیه آب خانگی سامتک

این دستگاه در مرحله ی یک و دو و سه  تمامی املاح معلق در آب ، کلر و آلودگی ها را از بین می برد و در مرحله ی بعدی نیترات، نیتریت، سرب، جیوه و کلیه ی میکروارگانیسم های مضر را حذف می نماید و در مرحله ی نهایی املاح مورد نیاز بدن انسان مانند سدیم، زینک ، کلسیم و پتاسیم را از طریق فیلتر مینرال به آب اضافه می نماید.لازم به ذکر است که این دستگاه آب شیرین کن خانگی ساخت کشور تایوان می باشد و مرغوب ترین فیلتر قلیایی را در میان دستگاه های تصفیه آب دارد.

دستگاه تصفیه آب اس اس وی (SSV):

برند اس اس وی یکی از بهترین برندهای ایرانی می باشد که فعالیت خود را در جهت تولید دستگاه تصفیه آب خانگی از سال 1392 شروع کرده و تمامی دستگاه های این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز می باشد. اسکلت فلزی و رنگ الکترواستاتیک به کار رفته در دستگاه باعث استحکام بیشتر دستگاه شده است. این دستگاه آب شیرین کن خانگی به گونه ای طراحی شده که فضای کمی را اشغال می کند و دارای مخزن آنتی باکتریال، بوستر پمپ قوی و فیلتر ممبران آمریکایی است.

آب شیرین کن SSV

آب شیرین کن SSV

دستگاه تصفیه آب ایزی ول (Easywell)

مارک ایزی ول از سال 1990 کار خود را در جهت تولید انواع مختلف دستگاه تصفیه آب و تصفیه هوا آغاز کرده است. این دستگاه ساخت کشور تایوان می باشد و نمایندگی های رسمی در ایران دارد. از مزیت های عمده ی این برند نسبت به برندهای دیگر این است که پایه ی تمامی فیلترهای آن گیاهی بوده و فیلترهایش از پوسته ی نارگیل ساخته شده اند، بنابراین از ترکیب هرگونه ماده ی شیمیایی با آب جلوگیری می کند. این دستگاه تصفیه ی آب تاکنون موفق به کسب گواهی نامه های زیادی در اشل جهانی شده است.

تصفیه آب Easywell

تصفیه آب Easywell

دستگاه تصفیه آب اولانسی

این دستگاه ساخت کشور تایوان بوده و به روز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی را در دستگاه های تصفیه آب خانگی دارا می باشد. این دستگاه شامل فیلترهای قلیایی ساز، آنتی باکتریال و املاح معدنی می باشد. فیلترهای قلیایی ، آب قلیایی تولید می کنند که این امر منجر به تولید هیدورژن در آب می شود، بنابراین پتانسیل اکسید آب پایین می آید و آب احیا می گردد. دستگاه آب شیرین کن خانگی اولانسی این مزیت را دارد که می تواند به یخچال ساید بای ساید نصب گردد و از یک مخزن جداگانه برای ذخیره ی آب خروجی استفاده می کند که جنس این مخزن از پلی پروپلین می باشد.

دستگاه تصفیه آب اولانسی

دستگاه تصفیه آب اولانسی

دستگاه تصفیه آب دالتون 

این برند از دستگاه تصفیه ی آب خانگی یک برند انگلیسی می باشد و از بهترین های دستگاه تصفیه آب در دنیا محسوب می شود. فیلترهای سرامیکی نقره اندود شده ای در این دستگاه به کار رفته که باعث می شوند آلاینده های شیمیایی و میکروبی تا 99.99 درصد از بین بروند. این نوع از دستگاه آب شیرین کن بی نیاز از برق و باتری می باشد. عمر فیلترهای این دستگاه بین 6 تا 8 ماه است و توانایی تولید 20000 لیتر آب آشامیدنی را دارد.

دستگاه تصفیه آب دالتون 

دستگاه تصفیه آب دالتون

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ (Aqua Spring) 

دستگاه آب شیرین کن خانگی آکوا اسپرینگ ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس آمریکا می باشد و دارای یک مخزن تصفیه آب بزرگ و آنتی باکتریال است. ظرفیت این مخزن 4 گالن می باشد. یکی از مزیت های این دستگاه نسبت به محصولات مشابه اش پمپ پرقدرت و بی صدای آن می باشد که توانایی پمپاژ 30 لیتر آب بر ثانیه را دارد و خود این موضوع باعث می شود در آب هایی که میزان سختی شان بالا می باشد، فشار موردنیاز برای فیلتر ممبران فراهم گردد.

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ کاملا هوشمند بوده و یک سوئیچ فشار پایین (برای قطع برق دستگاه وقتی که آب ورودی به دستگاه قطع میشود) و یک سوئیچ فشار بالا (برای قطع جریان برق هنگام پر شدن مخزن) در آن تعبیه شده است.

آب شیرین کن خانگی Aqua Spring

آب شیرین کن خانگی Aqua Spring