info@iie.co.ir         09103551955

  شنبه تا چهارشنبه 8:30 صبح تا 16:30 و پنج شنبه ها تا 13:00 

چند مزیت بزرگ تصفیه آب خانگی

مزایا استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی
Rate this post

آب ، مانند اکسیژن برای حفظ زندگی انسان بسیار مهم است.هر فرد برای عملکرد مؤثر بدن باید روزانه به اندازه کافی آب بنوشد ، زیرا بیش از 70 درصد بدن انسان از آب تشکیل شده است.آب لوله کشی ، با وجود عبور از یک مرکز تصفیه آب ، ممکن است هنوز آلوده باشد.یکی از دلایل آن این است که آب ممکن است پس از گذشت از تاسیسات تصفیه آب، در مسیر خود تا رسیدن به دست مصرف کننده، آلوده شود.یک راه خوب برای اطمینان از تأمین آب کافی و خالص در منزل، نصب دستگاه تصفیه آب خانگی است.

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با شرکت ایلیا ایده سپاهان ارتباط برقرار کنید. از دیگر محصولات این شرکت میتوان به دستگاه سختی گیر رزینی و دستگاه آب شیرین کن صنعتی اشاره نمود.

با وجود دستگاه تصفیه آب خانگی ، میتوانید در هر زمان آب آشامیدنی ایمن تری داشته باشید. آب تصفیه نشده، پس از گذشت از مرکز تصفیه آب، هنوز آلودگی هایی مانند سرب دارد. تصفیه خانه ها مواد شیمیایی مانند فلوراید و کلر را به عنوان روش تصفیه آب به آنها اضافه می کنند. هنگامی که شما یک سیستم تصفیه آب خانگی پیشرفته دارید، این مواد شیمیایی، ناخالصی های دیگر و بیشتر 2.100 سموم شناخته شده در آب آشامیدنی برداشته می شوند.

تصفیه آب با دستگاه تصفیه آب خانگی

بزرگرترین مزیت تصفیه آب خانگی

بزرگترین مزیت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی، حفظ سلامتی شماست.همانطور که اشاره کردیم کلر در تاسیسات تصفیه آب، در مقادبر استاندارد به آب اضافه میشود.حال اگر کلر بیش از حد به آب آشامیدنی اضافه شود، می تواند بسیار خطرناک باشد و حتی مقادیر بی خطر کلر نیز می تواند عوارض جانبی ناسالمی مانند خشک کردن پوست داشته باشد.

تمام سیستم های تصفیه آب خانگی سطوح نامطلوبی از کلر ، رسوبات و سایر مواد شیمیایی موجود در آب لوله کشی را فیلتر می کنند.آب تمیز ، خالص و با کیفیت بالا به یک سبک زندگی سالم کمک می کند.

از دیگر مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی این است که افراد با وجود این دستگاه هزینه کمتری جهت خرید بطری های آب معدنی پرداخت میکنند. امروزه بسیاری از شرکت ها اقدام به تولید بطری های آب معدنی می نمایند، حال آنکه کیفیت این بطری های آب میتواند متفاوت باشد ، چراکه برخی از شرکت ها از آب لوله کشی برای پرکردن این بطری ها استفاده میکنند.پس بجای پرداخت هزینه برای خرید تمام بطری های آب که کیفیتشان هم مشخص نیست، خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی به صرفه تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.